Objednaný tovar odosielame Slovenskou poštou, pričom cena prepravy závisí od hmotnosti objednávky. Pri objednávkach nad 100 € je poštovné pri všetkých spôsoboch dopravy ZADARMO.

Ak si objednávku vytvoríte v pracovný deň do 14:00 hod., zásielka Vám bude vyexpedovaná ešte v ten deň. Objednávky prijaté po 14:00 a cez víkendy sú vybavované až nasledujúci pracovný deň. Dodacia lehota Slovenskou poštou je cca 1-2 pracovné dni od vyexpedovania zásielky našou spoločnosťou. Tovar je doručovaný len v pracovné dni. Ak Vám tovar v tomto termíne nepríde, neváhajte nás kontaktovať, poskytneme Vám podacie číslo zásielky alebo číslo na kuriéra.

Naša stránka je denne aktualizovaná. Odporúčame vám ju sledovať, prípadne si nastaviť notifikáciu emailom, ktorým vás po priskladnení okamžite upozorníme na dostupnosť žiadaného produktu.

Ponúkame Vám 2 možnosti platby za tovar:

Platba pri doručení / Dobierka – za tovar zaplatíte v hotovosti pri jeho preberaní.
Platba prevodom na náš účet – bezhotovostná platba, tovar Vám bude odoslaný po uhradení.

Reklamácie vybavujeme do 30 dní. Na tovar sa vzťahuje záručná doba 24 mesiacov v zmysle platných právnych predpisov.

Návod pri reklamácii tovaru:
Tovar aj s kópiou faktúry a sprievodným listom nám zašlite doporučene (nie na dobierku) na adresu: Karpatské námestie 10A, Bratislava. V sprievodnom liste uveďte meno a priezvisko, na ktoré bola objednávka vytvorená, číslo faktúry (tú nájdete aj vo Vašom konte, ale ak ju neviete nájsť, tak uveďte, kedy ste si u nás objednávku vytvárali a na akú sumu) a dôvod reklamácie.
Pri výmene tovaru je potrebné si vytvoriť novú objednávku, kde do poznámky v objednávke uvediete, že sa jedná o "reklamáciu tovaru z faktúry číslo ..." (tým si tovar rezervujete a je to pre nás tiež informácia, aby sme Vám objednávku zatiaľ neposielali). Pokiaľ daný tovar nie je k dispozícii, vyberte si iný. Pokiaľ si nechcete vybrať iný tovar, objednávku si nevytvárajte, ale do sprievodného listu uveďte číslo účtu, kde chcete zaslať peniaze za vrátený tovar.
V prípade nespokojnosti môžete vrátiť tovar do 14 dní.
Pokiaľ máte ďalšie otázky, prosím píšte na [email protected].

Áno, môžete vrátiť aj časť objednávky. Ak ju chcete reklamovať, pošleme Vám späť peniaze. Ak si chcete namiesto nej vybrať iný tovar, vrátime Vám prípadný rozdiel medzi sumou nového a vráteného tovaru.